Aktualności

I etap – startujemy z pracami budowlanymi

Funkcjonalne apartamenty z balkonami, tarasami oraz ogródkami na parterze, duże przeszklenia, winda, parking podziemny oraz nowoczesna architektura charakteryzująca się prostotą i dbałością o detal to wyróżniki nowej inwestycji mieszkaniowej w Kudowie-Zdroju. Właśnie rozpoczęły się prace budowlane I etapu inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa, w ramach którego powstaną 33 apartamenty.

Czytaj więcej

27.02.2019

Mieszkanie na wynajem – jaki rodzaj umowy wybrać?

Przygotowując mieszkanie do wynajmu musimy zająć się nie tylko jego wyposażeniem, ale także kwestiami formalnymi jak chociażby umowa najmu. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd jej rodzajów.

17.02.2019

Wybór mieszkania…które piętro?

Zakup mieszkania jest nie lada wyzwaniem. Rozkład pomieszczeń czy wybór strony świata to tylko niektóre z decyzji, które musimy podjąć. Warto zastanowić się także, które piętro będzie najbardziej funkcjonalne. Ma to kolosalne znaczenie! Które piętro będzie idealne dla ciebie?

29.01.2019

UMOWA NAJMU – podstawa dla każdego inwestora

Umowa najmu jest niezwykle ważna dla każdego inwestora, który dba o swoją własność. Prawidłowo sporządzona umowa powinna chronić zarówno interesy wynajmującego, jak i najemcy. Bardziej szczegółowe zapisy eliminują prawdopodobieństwo wystąpienia nieścisłości czy niedomówień.

23.01.2019

Mieszkanie wykończone pod klucz – co oznacza?

Decydując się na zakup mieszkanie stajemy przed szeregiem ważnych wyborów. Jednym z nich jest forma odbioru mieszkania. Możemy je odebrać w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz.

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z postępami w realizacji inwestycji Słoneczna Dolina w Kudowie-Zdrój.

 

© 2019 – alle Rechte vorbehalten
de_DE
pl_PL de_DE