Aktualności

Zamień stare na nowe 

Szukając wymarzonego mieszkania kierujemy się wieloma wskazówkami. Coraz częściej jednak decydujemy się na zakup nowego lokum w nowym budownictwie. Jakie są zalety kupna mieszkania na rynku pierwotnym?

Czytaj więcej

31.07.2019

Inwestycja rośnie w oczach

Osiedle Słoneczna Polana w Kudowie-Zdroju coraz bardziej widoczne! Budowa pnie się w górę, a my dbamy o ostatnie szczegóły. Tego lata widok na okolicę przedstawia się zjawiskowo. Dla kogo ten widok będzie już niedługo codziennością?

15.07.2019

Kawalerki – przytulne i funkcjonalne

Poszukując wygodnego mieszkania dla singla często decydujemy się na zakup kawalerki. Oznacza to jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym bądź kuchnią. Tego typu mieszkania mogą być wyjątkowo przytulne i funkcjonalne, jeśli odpowiednio je zaaranżujemy.

27.06.2019

Jak urządzić funkcjonalne wnętrza?

Kiedy wreszcie znajdujemy swój kawałek ziemi, czyli nowe mieszkanie, musimy rozpocząć jego urządzanie. Ze względu na różne metraże nieruchomości naszym najważniejszym celem jest urządzenie wnętrza funkcjonalnie. Jak to zrobić, aby w mieszkaniu znalazło się miejsce na wszystko?

19.06.2019

Jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości?

Inwestowanie w nieruchomości to popularna dziedzina, która przyciąga uwagę wielu ludzi. O ile  dobrze przemyślane i zorganizowane inwestycje będą przynosić duże zyski, tak samo błędne założenia będą przynosiły straty. Jak się przed nimi uchronić i sprawić, aby inwestowanie było bezpieczne?

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z postępami w realizacji inwestycji Słoneczna Dolina w Kudowie-Zdrój.

 

© 2019 – alle Rechte vorbehalten
de_DE
pl_PL de_DE