Góry – na każdą porę roku!

Góry – na każdą porę roku!
Kotlina Kłodzka to niezwykle malownicza okolica, która stwarza wiele możliwości na aktywne spędzanie czasu. Wyjątkowe ukształtowanie terenu sprawia, że odnajdą się tutaj miłośnicy turystyki górskiej, wypraw rowerowych czy fani nordic walking. Warto tu być o każdej porze roku!

Koniec lata

Lato zbliża się już ku końcowi. Za nami wyjątkowe wakacje i mnóstwo przygód. Kudowa-Zdrój latem stanowi idealną bazę wypadową pod kątem wędrówek górskich. Pogoda dopisała, a okoliczne szczyty wręcz zapraszały do pieszych wypraw. Lato to także czas na wycieczki rowerowe. Delikatne wniesienia i różnorodne ukształtowanie terenu pozwalają na testowanie swoich umiejętności. 

Aktywna jesień

Kotlina Kłodzka to także idealny kierunek jesienią. Pogoda nie jest w stanie zepsuć nam humorów, choć warto pamiętać, że wrzesień często jest jeszcze bardzo ciepłym miesiącem. Spokojne spacery, opadające liście i piękne, wielokolorowe korony drzew to widok, który cieszy każdego. Jest to także wciąż idealny czas na krótkie wycieczki rowerowe, które zapewnią nam minimalną aktywność w ciągu dnia.  Pamiętajmy, że jesienią można rozpocząć swoją przygodę z pływaniem. Okolica obfituje w kryte pływalnie. To świetne miejsce, gdzie możemy ćwiczyć swoje umiejętności oraz poprawić zdrowie i kondycję. 

Jesień w mieście

Kudowa-Zdrój to miasto, które tętni życiem o każdej porze roku. W centrum miasta możemy korzystać z szerokiej bazy gastronomicznej. Warto odwiedzić restaurację Sjesta. Jest to miejsce niezwykle klimatyczne i smaczne. Zjemy tam zarówno sycący obiad, pyszny deser oraz lekką kolację. Możemy odwiedzić także Caffe Sissi, gdzie napijemy się aromatycznej kawy. Podawane są także świeże ciasta i desery lodowe. Jeśli szukamy restauracji niczym z amerykańskiego snu – koniecznie musicie odwiedzić Uliczny Burger. Zjecie tu duże i soczyste burgery, podawane z pyszną lemoniadą. 

Mieszkając w Kudowie-Zdrój mamy możliwość spędzania aktywnie czasu o każdej porze roku. Okolica oferuje górskie wyprawy, rowerowe wycieczki czy doskonałe trasy na spacery. Ponadto, możemy korzystać z licznych atrakcji takich jak muzea, baseny czy siłownie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Po zdrowym treningu warto wybrać się na pyszne dania, których w mieście znajdziemy wiele. 


NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z postępami w realizacji inwestycji Słoneczna Dolina w Kudowie-Zdrój.

 

© 2019 – alle Rechte vorbehalten
de_DE
pl_PL de_DE