Inspiracje ogrodowe

Inspiracje ogrodowe
Decydując się na zakup mieszkania coraz częściej poszukujemy ofert, które gwarantują dodatkową przestrzeń. Nic dziwnego, potrzebujemy miejsca do wypoczynku czy zabaw z dziećmi. Ciekawym rozwiązaniem jest wybór mieszkania na parterze, które oferowane jest wraz z ogródkiem. 

Dlaczego mieszkanie  ogródkiem?

Na samym początku warto zauważyć, że mieszkanie z ogrodem to perfekcyjny kompromis pomiędzy wygodnym mieszkaniem w bloku a korzyściami mieszkania w domku jednorodzinnym. Dzięki takiemu mieszkaniu dostajemy dodatkową przestrzeń.

Dla kogo?

Mieszkanie z ogrodem to dobry wybór dla osób, które kochają spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Bezpośrednie wyjście z mieszkania na ogród zachęca do wspólnych posiłków na dworze, czy spędzania tam relaksujących weekendów. Jest to także dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Umożliwia ono organizowanie pikników i placu zabaw. Dzieci mogą całymi dniami przebywać  na świeżym powietrzu bezpiecznie pod okiem rodzica. 

Jak zaaranżować?

Własny ogródek przy mieszkaniu to prawdziwe pole do popisu. Możemy inspirować się różnymi stylami, a przestrzeń wykorzystać do różnych celów. W przypadku rodzin z dziećmi absolutnym must have będzie niewielki plac zabaw. Warto wybrać huśtawki i ślizgawki wykonane z dobrej jakości materiałów. Ponadto, możemy w ogrodzie stworzyć miejsce do relaksu. Wystarczy ustawić wygodne meble ogrodowe, parasol czy przestrzenne zadaszenie i wykończyć całość ciekawymi dodatkami. Nastrój z pewnością zrobią duże latarnie i świeczki. Mieszkanie z ogrodem to także idealne rozwiązanie dla wielbicieli roślin i ziół. Ciekawie zaaranżowane donice z kwiatami czy długie szeregi ziół, które wykorzystamy w kuchni – będzie nas cieszył zarówno ich widok, jak i zapach!

Jaki metraż wybrać?

Osiedle Słoneczna Polana oferuje aż 9 mieszkań na parterze budynku wraz z ogródkami. Metraż ogrodów mieście się w przedziale od 32m2 do maksymalnie 299 m2. Mieszkania posiadają od jednego do nawet 3 pokoi. Warto zapoznać się z rzutem projektu i wybrać mieszkanie z ogrodem najlepiej spełniające nasze oczekiwania. 

Mieszkanie z ogrodem to kompromis dla osób, które nie są przekonane co do domku jednorodzinnego, ale zależy im na dodatkowej przestrzeni na świeżym powietrzu. Ogród możemy zaaranżować dobrowolnie, absolutnie w naszym stylu. Ma być to miejsce do wspólnego spędzania czasu, relaksu, a także hobby. Dodatkowo, widok na piękne pasma górskie doda magii każdego dnia. 


NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z postępami w realizacji inwestycji Słoneczna Dolina w Kudowie-Zdrój.

 

© 2019 – alle Rechte vorbehalten
de_DE
pl_PL de_DE